Švýcarské hodinky pro fanoušky Nintenda stojí majlant

19. 9. 2021
Švýcarské hodinky pro fanoušky Nintenda stojí majlant

Vypadají možná trochu infantilně, ale pro děti určené nejsou. Švýcarský výrobce hodinek TAG Heuer představil výsledek spolupráce s japonským Nintendem. Jedná se o limitovanou edici chytrých hodinek TAG Heuer Connected s operačním systémem WearOS od Googlu.

Hodinky jsou vybaveny GPS, kompasem, akcelerometrem, gyroskopem i tepovým senzorem, takže dokáží sledovat tělesnou aktivitu, monitorovat sportovní výkony (včetně golfu) a tak podobně. Samozřejmostí jsou notifikace, platby přes Google Pay, ovládání hudebního přehrávače a podpora plejády aplikací – od kalendáře, přes překladač až po předpověď počasí.

Limitovaná Nintendo edice se od standardního modelu liší červenou korunkou a červenými proužky na tlačítkách, ale hlavně speciální grafikou ovládacího rozhraní. Softwarové prostředí je vyzdobeno motivy her od Nintenda v čele s ciferníkem s animovaným Mariem, který uživatele motivuje ke splnění denního cíle ušlých kroků.A co cena? TAG Heuer nevyrábí zrovna levné hodinky, a i tento model je toho důkazem. Limitované edice zájemce vyjde na 2150 dolarů (47 tisíc korun bez DPH). Vyrobeno bylo pouze 2 tisíce kusů.

Chci posílat výběr nejlepších článků na e-mail