Pro Evolution Soccer končí, nahradí ho bezplatný eFootball

19. 9. 2021
Pro Evolution Soccer končí, nahradí ho bezplatný eFootball

Největší konkurent fotbalové série FIFA se mění, Pro Evolution Soccer alias PES se přejmenoval na eFootball. A je toho víc! Namísto nových a nových ročníků dostaneme hru, jejíž obsah se neustále aktualizuje. Mění se také cenovka, základ s exhibičními zápasy a devíti mančafty (včetně Juventusu, Manchesteru United a Bayernu) bude zdarma, zbylé módy a snad i týmy si budou hráči dokupovat.

Nová hra je postavena na Unreal Enginu a slibuje realistické pohyby hráčů díky technologii Motion Matching. „Motion Matching převádí širokou škálu pohybů, které hráči na hřišti provádějí, do řady animací a v reálném čase vybírá tu nejpřesnější,“ popisují novinku vývojáři.
Dobré je, že na rozdíl od Fify si tyto novoty vychutnáme nejen na konzolích nové generace, ale také na PS4, Xbox One, PC a dokonce i mobilech. V budoucnu dokonce budou moci proti sobě hrát lidé z různých platforem.Hra eFootball vyjde už na podzim, ale zatím nabídne jen pár základních módů. Další funkce a obsah budou vydávány postupně a už během zimy bychom se měli dočkat víceméně plnohodnotného fotbalu.

No, jsme zvědaví… Tyhle rádoby bezplatné hry bývají často ve výsledku dražší než klasické krabicovky…

Chci posílat výběr nejlepších článků na e-mail