Hrdinové Karate Kid si vyměnili místa. Podívejte se kulervoucí trailer v češtině!

Včera
Hrdinové Karate Kid si vyměnili místa. Podívejte se kulervoucí trailer v češtině!

Barney Stinson z HIMYM razí teorii, že Daniel-san z Karate Kid ve skutečnosti není hrdinou, ale záporákem, který za pomoci svého mistra šikanuje karatisty ze školy Cobra Kai. Trailer k pokračování s názvem Cobra Kai: The Karte Kid Saga Continues tomu nasvědčuje.

Od památného zápasu uplynulo 30 let a z Daniela, který šampionát karate vyhrál, se stal úspěšný majitel autobazaru. I po tak dlouhé době však stále těží ze své slávy, která mu tak trochu stoupla do hlavy. Někdejší nejlepší bojovník školy Cobra Kai, Johnny, skončil jako nezaměstnaný lúzr, co se utápí v chlastu. To se ale změní, když se náhodou připlete do rvačky party výrostků. Zastane se šikanovaného kluka a to ho motivuje ke znovu otevření školy karate Cobra Kai. Daniel si to ale špatně vyloží a boj začíná nanovo.
 

Karate Kid: Cobra Kai - český trailer

Barney Stinson měl pravdu! Daniel je záporák a Cobra Kai oběť. Mrkněte na kulervoucí ukázku z pokračování The Karate Kid v češtině! A lajkujte Správnej chlap ;)

Zveřejnil(a) Správnej chlap dne 27. březen 2018
 

(České titulky aktivujete kliknutím na ozubené kolečko v pravém dolním rohu po spuštění videa)

Nový seriál z produkce placeného YouTube Red startuje 2. května a my už se nemůžeme dočkat (až ten nafoukanej zmrdeček dostane do držky).

Chci posílat výběr nejlepších článků na e-mail